KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17186134

nr 1718 6134

John Syer, Highland, Signerad, 1800-tal. Olja på duk, 55x95 cm, yttermått inklusive ram: 79x119

Kondition: krackeleringar

måndag 25 augusti 2025
kl 18:14:54